Zadzwoń

Infolinia:

570003116

690016116

Menu
Zadzwoń

Infolinia:

570003116

690016116

Dodano: 24.01.23

Pokój dla nastolatka – o czym warto pamiętać?

Królestwo nastolatka to miejsce, w którym spędza najwięcej czasu. To w swoim pokoju uczy się i wypoczywa. Wiele godzin spędza także przy komputerze. Wszystkie te aktywności wymagają odpowiednich mebli młodzieżowych. Z naszego artykułu dowiesz się, jak urządzić pokój młodzieżowy, by odpowiadał potrzebom Twojej nastoletniej pociechy.

Królestwo nastolatka to miejsce, w którym spędza najwięcej czasu. To w swoim pokoju uczy się i wypoczywa. Wiele godzin spędza także przy komputerze. Wszystkie te aktywności wymagają odpowiednich mebli młodzieżowych. Z naszego artykułu dowiesz się, jak urządzić pokój młodzieżowy, by odpowiadał potrzebom Twojej nastoletniej pociechy.

Jak urządzić pokój młodzieżowy?

Aranżacja wnętrza przeznaczonego dla nastolatka może stanowić wyzwanie. Wygórowane oczekiwania Twojej syna lub córki oraz ograniczona powierzchnia nie ułatwiają tego zadania. Zastanawiasz się, jak urządzić pokój młodzieżowy, aby był funkcjonalny i praktyczny?

Podstawą wystroju będą meble młodzieżowe, w tym łóżko i biurko. Te dwa sprzęty są niezbędne w pokoju nastoletniego dziecka. Odrabianie lekcji oraz wielogodzinne rozgrywki przy komputerze najczęściej odbywają się przy biurku. Dodatkowo dzieci lubią wieczorem poleżeć. Korzystają wtedy z telefonu bądź czytają. Dlatego warto wybrać wygodne łóżko młodzieżowe. Dopasowany do stylistyki pokoju mebel zajmie centralne miejsce w królestwie nastolatka. Będzie idealny zarówno do nocnego wypoczynku, jak i do wieczornych aktywności.

Kącik do nauki – biurko dla nastolatka

Zapewne pragniesz, aby Twoja nastoletnia pociecha osiągała same sukcesy w nauce. Nie mamy na to recepty, ale wiem, jak urządzić strefę do nauki, by nastolatek chętniej w niej przebywał. Biurko, jako podstawowy mebel ucznia musi być dostosowane do jego potrzeb. Jaki model wybrać? W pokoju młodzieżowym sprawdzą się biurka w jasnych kolorach o nowoczesnej stylistyce. Jak wszystkie meble dla nastolatków również biurko powinno być funkcjonalne. Przyda się więc model z dodatkowymi szufladami bądź z szafką. Dla dziecka każdy dodatkowy schowek to miejsce na książki, zeszyty czy akcesoria związane z młodzieżowym hobby.

Strefa wypoczynku – łóżko młodzieżowe

Relaks i wypoczynek wymaga komfortowych warunków. Dlatego wybierając łóżko młodzieżowe, zwracaj uwagę na jego wielkość. Minimalna szerokość powierzchni spania dla dziecka to 90 cm. Jeżeli potrzebujesz większych mebli, sprawdzą się standardowe łóżka o wielkości 120 lub 140 cm. Atrakcyjnym dodatkiem jest szuflada na pościel, w której Twój syn lub córka schowa niezbędne tekstylia. Równie praktyczne są zamontowane pod łóżkiem schowki w formie odkrytych półek. Jest to idealne miejsce na przechowanie np. sprzętu sportowego. Stylowe i efektowne łóżko młodzieżowe w jasnym kolorze stanie się prawdziwą ozdobą pokoju Twojego dziecka.

Meble młodzieżowe – nowoczesne systemy modułowe

Atrakcyjny design i oryginalna stylistyka to oprócz funkcjonalności kolejny ważny aspekt wystroju wnętrz. Dla dziecka bardzo istotne jest, by meble młodzieżowe wraz z innymi elementami wyposażenie pokoju świetnie się prezentowały. Dlatego wybierając łóżko czy biurko dla nastolatka, skorzystaj z dostępnych systemów modułowych. Komplet mebli młodzieżowych o jednolitej stylistyce stanie się atrakcyjnym dodatkiem do wnętrza. Kolekcje dostępne w naszym sklepie zawierają między innymi przestronne szafy, witryny i regały. Te ostatnie razem z biurkiem świetnie uzupełnią strefę nauki. Z kolei przeszklona witryna przyda się, jako miejsce na sportowe trofea lub inne cenne dla dziecka pamiątki.

Szafy i komody

Wielu rodziców boryka się z problemem bałaganu i chaosu. Nastoletnim dzieciom zawsze brakuje miejsca i stąd nieporządek. Dlatego polecamy zakup dużej szafy oraz komody młodzieżowej do pokoju nastolatka. W ten sposób urządzisz mu strefę na przechowywanie garderoby i bielizny. Wreszcie skończą się wymówki i usprawiedliwienia.

Meble dla dziecka stanowią ważną część jego otoczenia. Aby urządzić pokój młodzieżowy, wybieraj współczesne kolekcje modułowe. Nowoczesne biurka, łóżka i inne sprzęty dostępne również w naszym sklepie, stworzą idealne warunki do nauki i wypoczynku. Stonowana kolorystyka i stylowy design mebli młodzieżowych w pełni odzwierciedla najnowsze trendy wnętrzarskie. Z nami urządzisz wymarzony pokój Twojej nastoletniej pociechy.

Menu
Wyszukiwarka
GSMEBLE
Lista życzeń
Koszyk
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl